Znajdź obiekt w bazie pobytowo-noclegowej:
Znajdź obiekt w bazie pobytowo-noclegowej:

Zasady współpracy dla uzdrowisk

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową platformę internetową Uzdrowiska.pl


1 września oddaliśmy internautom portal będący bazą wiedzy o uzdrowiskach, obiektach sanatoryjnych, leczonych schorzeniach i formach zabiegów. Zamieszczamy tu poradniki dotyczące możliwości skorzystania
z turnusów organizowanych przez NFZ, PFRON, ZUS i KRUS. Poruszamy tematykę wypoczynku, przedstawiając oferty pobytowe ośrodków nie tylko uzdrowiskowych. Publikujemy porady lekarzy-specjalistów z różnych dziedzin. Na portalu uzdrowiska.pl znajdują się również profesjonalne artykuły na temat zdrowia, urody, żywienia, profilaktyki.


Zapraszam zatem do podjęcia z nami współpracy.

Od nas otrzymaliście Państwo, wypełniony profil swojego uzdrowiska. Nasi dziennikarze po kontakcie z Państwem oraz bazując na ogólnodostępnych materiałach, przygotowali treść podzieloną na 6 kategorii.

Teraz, oddajemy do państwa dyspozycji nieograniczoną ilość miejsca na w pełni multimedialnym, wykonanym wg najnowszych standardów w sieci, portalu uzdrowiska.pl. W ramach rozszerzenia swojego profilu możecie Państwo zamieścić wypowiedź swojego przedstawiciela, galerię zdjęć, opisy obiektów, dodatkowych atrakcji, posiadanych wyróżnień i wiele innych informacji. Rozszerzone prezentacje przygotowujemy tylko z przesłanych do nas materiałów.

Szczegółowy cennik i zasady współpracy można pobrać w pliku pdf tutaj.

 

 
Uzdrowiska - strona główna
zmienklimat
bazaobiektowiuslug_off
porady
newsletter

Login:
Email:

profilelecznicze
rodzajezabiegow
Reklamy

ULOTKI.net

Tajemniczy Dolny Śląsk - serwis miłośników tajemnic i odkrywców skarbów

 Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A   Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju   Pałac Jedlinka