Znajdź obiekt w bazie pobytowo-noclegowej:
Znajdź obiekt w bazie pobytowo-noclegowej:

O nas

Uzdrowiska.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, w której pracuje zespół młodych, ambitnych ludzi, dbających o jakość informacji prezentowanych naszym Użytkownikom, o zawartość merytoryczną artykułów, o sprawność i niezawodność serwisu, a także o owocną współpracę z naszymi partnerami biznesowymi.

Chcemy być najlepszym serwisem internetowym w branży usług uzdrowiskowych, zaspokajającym potrzeby informacyjne i edukacyjne osób zainteresowanych tematyką zdrowia i wypoczynku.

Pragniemy, aby za naszym pośrednictwem wszyscy użytkownicy Uzdrowiska.pl mogli w szybki i łatwy sposób dotrzeć do interesujących ich informacji.

Naszym celem jest również systematyczny rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych usług oraz zbudowanie unikalnej, efektywnej platformy dla firm, ułatwiającej ich rozwój i wzmocnienie wizerunku.

 

Jesteśmy firmą o kapitale polskim.

Działając od wielu lat na rynku usług uzdrowiskowych obserwujemy stale rosnącą potrzebę stworzenia przejrzystego i usystematyzowanego portalu internetowego dotyczącego szeroko rozumianych usług uzdrowiskowych.

Nasz zespół to zarówno młodzi ambitni ludzie o wielkim zapale do podejmowania wyzwań stanowiący pion odpowiedzialny za wdrażanie nowoczesnych technologii oraz doświadczeni specjaliści z zakresu ekonomii, strategii rozwoju, zarządzania, marketingu i public relations.

Głównym założeniem działalności portalu będzie uporządkowanie i klarowne przedstawienie pożądanych przez odbiorcę informacji z zakresu usług medycznych, rehabilitacyjnych i akomodacyjnych udostępnianych przez uzdrowiska i sanatoria na terenie całego kraju. Przyczyni się to do sprawnego korzystania z wybranego zakresu usług dla zainteresowanych osób oraz stworzy uzdrowiskom efektywny i nowoczesny kanał dostępu do potencjalnego klienta.

W celu realizacji tegoż przedsięwzięcia będziemy służyć Wam w pełni swoich możliwości. Świadomi również Waszej wiedzy i profesjonalizmu spodziewamy się także cennych opinii, uwag i sugestii z Państwa strony. Prosimy kierować wszystkie nasuwające się pytania i opinie na nasz bezpośredni adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zespół Uzdrowiska.pl

 
Uzdrowiska - strona główna
zmienklimat
bazaobiektowiuslug_off
porady
newsletter

Login:
Email:

profilelecznicze
rodzajezabiegow
Reklamy

ULOTKI.net

Tajemniczy Dolny Śląsk - serwis miłośników tajemnic i odkrywców skarbów

 Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A   Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju   Pałac Jedlinka